Nová týmová kola pro příští rok

Dnes se podíváme na nová silniční kola pro příští rok. Kola jsou od značky Orbea, největšího a nejstaršího výrobce kol ve Španělsku. Původně zbrojařská firma začala vyrábět jízdní kola již v roce 1930 a o čtyři roky později se již Orbea zúčastnila závodu Tour de France.

Silniční kolo Orbea Orca M20i TEAM má karbonový rám OMR Disc s homologací UCI, a s vnitřním vedením bovdenů a kotoučovými brzdy, a pevnou osou vpředu i vzadu. Lakování rámu je v týmových barvách bajker.eu navržené v programu MyO, v kterém si můžete objednat lakování rámu dle vašeho přání. Toto kolo je v provedeno v dámském provedení, kdy nápis na rámu Orbea je proveden ve stejné růžové, jako mají dámské dresy bajker.eu.  Kolo je vybaveno klikami Shimano Ultegra R8000, řídítka s představcem je od výrobce FSA, od stejného výrobce i sedlovka s integrovanou baterií na elektronické řazení Shimano Di2. Brzdy jsou hydraulické kotoučovky Shimano R8070. Řazení elektronické Shimano Di2, přehazovačka i přesmykač Shimano Ultegra Di2 R8050, kazeta 11 rychlostní Shimano Ultegra R8000 11-28. Sedlo Prologo Scratch 2 Hard Black 143mm. Dále je silnička vybaveno koly Fulcrum Racing 500 DB, s váhou 1610 gramů,  a plášti Vittoria Open Corsa.

Titulek je sice vtip, ale i takové kolo, a nejen v týmových barvách je možné si objednat u výrobce Orbea díky programu MyO, kde kromě barevného provedení můžete vybrat i další konfiguraci výbavy dle vašeho přání.