Pojďte k nám do týmu

Pojďte k nám do týmu, kde hlavní náplní je přátelská atmosféra – i tohoto sloganu se chceme držet v příštím roce. Proto hledáme nové členy do týmu na společné vyjížďky, závody a akce. K nám do týmu se může přihlásit každý, koho baví jezdit na kole a občas si zajet i nějaký ten závod.

Každý rok, příští už to bude již po šesté, pořádáme jarní najíždění kilometrů v Toskánsku, které trvá dva týdny a je možné se účastnit buď týden nebo rovnou čtrnáct dnů. Je možné si vzít s sebou jak silniční, tak horská kola. Za ty roky co tam jezdíme, jsme objevili pěkné singltreky i trasy pro bajky. Pro silniční kola jsou tam ideální podmínky, jak roviny, tak kopce.

Účastníme se závodů různých seriálů, jak Kola pro život,  Galaxy nebo Nova Cup, Krále Šumavy a dalších. Každý rok se účastníme největšího závodu Salzkammergut Trophy.

Členové týmu mohu využívat slevy u partnerů a sponzorů, mají možnost nákupu týmových dresů a doplňků za výhodné ceny. Jednáme o možnosti částečného proplácení startovného na závodech.

Každoročně na konci sezóny probíhá vyhodnocení roku  a vyhlášení nejlepší bajkerky a nejlepšího bajkera.